Informacje /

Poniżej poznasz najważniejsze informacje o domku

O domku

W Borach Tucholskich (czerwony znaczek na mapie) w niewielkiej wiosce  Skrzynia (tak małej, że jest zaznaczona jako "Osada. Nadleśnictwo Lubichowo"), położonej niedaleko Skórcza (12km)  stoi urokliwie usytuowany domek (N53° 43.805' E018° 25.376').

Oferujemy wynajem domku od czerwca do października. Piękna okolica zaprasza do spacerów i wycieczek rowerowych oraz grillowania. Położenie domku sprzyja wędkarzom, gdyż w pobliskim Jeziorze Słonym pływa mnóstwo ryb.

Na piętrze, na które wchodzimy po stromych schodach znajdują się trzy sypialnie (2 łóżka podwójne  i 2 spania  pojedyńcze). Na parterze jest salonik (z kominkiem wraz z zapasem drewna) połączony z aneksem kuchennym. Kuchnia jest wyposażona w kuchenkę gazową, lodówkę, komplet garnków, sztućców, talerzy szklanek i innych naczyń przydatnych w domu. 
W łazience z WC i prysznicem każdy może umyć się po upalnym dniu. Ciepłej wody dostarcza ogrzewacz przepływowy, więc na pewno jej nie zabraknie. Pod domkiem znajduje się garaż, w którym można zaparkować ukochany samochód. Gospodarz nie odpowiada za ewentualne uszkodzenia samochodu przy wjeżdżaniu do garażu. Dzieci mogą biegać po trawniku pod czujnym okiem rodziców wypoczywających na tarasie.

Oprócz dzieci i samochodu (ewentualnie żony/męża) można również zabrać psa. Ale ogrodzenie domku pies bez problemu sforsuje.